Bogusław Sonik Poseł na Sejm RP

Bogusław Sonik
Poseł na Sejm RP

Szanowni Państwo,


10 lat temu spełniło się marzenie pokoleń Polaków. Wstąpiliśmy do Unii Europejskiej. Wróciliśmy do grona państw bezpiecznych i demokratycznych. Należy to docenić, zwłaszcza gdy obserwujemy wydarzenia na Ukrainie.

My Polacy wiemy, jakiej Unii chcemy. Trzeba tylko umieć sprawić, by z naszym zdaniem liczono się w Brukseli. Dlatego tak ważny jest Państwa udział
w wyborach. Będziemy mieli taką wspólną Europę, jaką sobie zbudujemy.
Wiele razy obdarzyliście mnie Państwo swoim zaufaniem i sprawdziliście, że dotrzymuję słowa. Jestem dumny, że miałem zaszczyt reprezentowania Państwa na forum Parlamentu Europejskiego.
Zawsze kierowałem się dobrem Polski i całej Europy. Nigdy nie zapominam, skąd pochodzę i gdzie jest mój dom. Dlatego sprawy Małopolski i Ziemi Świętokrzyskiej są dla mnie priorytetem.
W Parlamencie Europejskim powstaje prawo, które potem nas wszystkich obowiązuje. To miejsce strategiczne. Dlatego o nasze interesy muszą walczyć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Trzeba nie tylko znać języki obce, ale również umieć pracować solidnie i skutecznie. Moje osiągnięcia dowodzą, że mam takie kwalifikacje – a trudnych wyzwań nie boję się.

Dlatego 25 maja
proszę o Państwa głos!

Bogusław Sonik

Poseł do Parlamentu Europejskiego

Załączniki

https://web.archive.org/web/20190602053330/https://www.boguslawsonik.pl/system/files/1935/original/BS%20ULOTKA%20PDF.pdf?1399453765

Galeria