Bogusław Sonik Poseł na Sejm RP

Bogusław Sonik
Poseł na Sejm RP

SONIK to sprawdzona marka. Ja ląduję na czele sportowego podium, a Bogusław SONIK na czele eksperckich rankingów jako najlepszy europoseł w regionie. Ani on ani ja nie boimy się trudnych wyzwań.
Bogusław SONIK swój rajd Dakar realizuje w Parlamencie Europejskim walcząc o nasze bezpieczeństwo energetyczne. Ta adrenalina zawsze przynosi nam satysfakcję.

Ja, głosuję  na najlepszych. Głosuję na Bogusława SONIKA.

Rafał Sonik

Praca Bogusława Sonika została doceniona zarówno przez ekspertów, jak i media. Lista wyróżnień jest bogata:

 –  jeden z 7 najlepszych polskich europosłów według najnowszego eksperckiego rankingu „Rzeczpospolitej.”

 – najaktywniejszy europoseł Małopolski – zwycięstwo w rankingu „Gazety Krakowskiej”

 – według The Parliament Magazine” –  najlepszy europarlamentarzysta w kategorii „Energia”  – czołowe miejsca w rankingach posłów do Parlamentu Europejskiego, prowadzonych przez: „Wprost”, RMF FM, „Politykę”.

RMF FM tak uzasadniło swoją decyzję: Jest autorem opinii w sprawie bezpieczeństwa gazowego. Uchodzi za „sumienie i pamięć historyczną Europy”. Przypomina o datach i wydarzeniach, o których Zachód chętnie by zapomniał: Katyń, inwazja sowiecka, obozy zagłady.

 – nominacja do nagrody „Złote Skrzydła” przez „Super Express”; gazeta tak motywowała decyzję: „nie pozwolił europejskim politykom bredzić o „polskich obozach koncentracyjnych”. (…) wystąpił w imieniu wszystkich Polaków. Walcząc o właściwy zapis w rezolucji z okazji rocznicy wyzwolenia Auschwitz, pokazał, że mamy swój honor.”

Galeria