Bogusław Sonik Poseł na Sejm RP

Bogusław Sonik
Poseł na Sejm RP

Dsc_0019

Dyżury już wkrótce!

29. października 2012

W ubiegłą sobotę w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim, zainaugurowało swoją działalność nowe biuro regionalne Posła Sonika. Przy ul. Reymonta 12, mieścić się będą również biura poselskie eurodeputowanej Róży Thun oraz Posła na Sejm RP Lucjana Pietrzczka, a także siedziba powiatowej struktury PO, w której dyżurować będą radni miejscy oraz powiatowi.

Gospodarzem sobotniej uroczystości był Wojciech Zwierzchowski, przewodniczący PO w powiecie jędrzejowskim, który wyraził zadowolenie, że od dziś miasto i powiat wzbogaciły się o wspólne biuro, które w sposób kompleksowy pozwoli odpowiadać na potrzeby mieszkańców. Pod jednym adresem znalazły się bowiem biura posłów do Parlamentu Europejskiego, posła na Sejm RP oraz biuro powiatowe PO, w którym swoje dyżury odbywać będą lokali działacze ugrupowania.

Poseł Sonik wyraził nadzieję, że biuro pozwoli przybliżyć sprawy europejskie mieszkańcom powiatu oraz będzie łącznikiem pomiędzy Jędrzejowem, a Brukselą. Zaprosił wszystkich mieszkańców do korzystania z dyżurów, które będą odbywały się cyklicznie, już od najbliższego miesiąca. Ich harmonogram już niedługo dostępny będzie w zakładce Kontakt naszej strony internetowej.