Bogusław Sonik Poseł na Sejm RP

Bogusław Sonik
Poseł na Sejm RP

5 kwietnia 2011, 22:00

1302083768

8 kwietnia 2011 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się konferencja „Rozwój przedsiębiorczości w Powiecie Oświęcimskim. Efekty realizacji projektów partnerskich”. Poseł Bogusław Sonik bierze udział w panelu dyskusyjnym „Klimat dla rozwoju przedsiębiorczości”.

Celem konferencji jest podkreślenie potrzeby dalszego rozwoju przedsiębiorczości w Powiecie Oświęcimskim dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Społecznego na rozwój istniejących przedsiębiorstw oraz na zakładanie nowych firm przez osoby bezrobotne z wykorzystaniem środków Funduszu Pracy.

W konferencji wezmą udział wójtowie, burmistrzowie, przedstawiciele miejskich i gminnych rad działających w 9 jednostkach samorządowych Powiatu Oświęcimskiego oraz reprezentanci instytucji i firm decydujących o dalszym rozwoju przedsiębiorczości. Organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, działający pod patronatem Starosty Oświęcimskiego.  

Konferencja odbędzie się 8 kwietnia (piątek) w godz. 9.00-14.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury w Oświęcimiu przy ul. Śniadeckiego 24.