Bogusław Sonik Poseł na Sejm RP

Bogusław Sonik
Poseł na Sejm RP

Już w tym tygodniu zaprosimy Państwa serdecznie do lektury 46. numeru Biuletynu Europejskiego, w którym znajdzie się wiele ciekawych artykułów i podsumowań.

W wakacyjnym  numerze chcemy Państwu przedstawić podsumowanie działalności Posła Sonika na forum Parlamentu Europejskiego, a także w regionie. W numerze zaprezentujemy także najciekawsze naszym zdaniem miejsca, w których można spędzić aktywnie wakacyjny czas w województwie małopolskim i świętokrzyskim.

W numerze znajdzie się również zaproszenie do kolejnej edycji naboru na staż praktyczny w Brukseli w biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika. W wakacyjnym wydaniu także akcja pt.„SuperSonik w podróży” zachęcająca wszystkich czytelników i sympatyków Biuletynu do współpracy.

Zaprosimy Państwa także do lektury stałych sekcji – Brukseli Online, oraz najciekawszych wydarzeń z województw Małopolskiego i Świętokrzyskiego. Kolejny numer już pod koniec tygodnia, a tymczasem zapraszamy do lektury poprzednich Biuletynów – polecamy!